TOP TOPENÍ


země pro zemi


1.Infrazářiče – stejně jako slunce – zahřejí hmotu (stěny, stropy, tělo, etc.) – ne vzduch (jako běžné radiátory).

2.Pro stejnou pocitovou tepelnou pohodu je teplota vzduchu o 3 stupně chladnější než konvenční vytápění.

3.Přírodní infračervené záření je zdravé a hypoalergenní (bez domácího prachu, alergie, bez plísně).

4.Ohřívače HAGENUK-Therm Infra topení pracuje s inovatnímy metodami CNT (uhlíkové nano-trubičky). Tato metoda spotřebuje s touto technologií (Tube-Technologie) méně energie než u jiných infračervených topných těles. Infračervené topení HAGENUK-Therm spotřebuje o 60% méně energie než konvenční infrazářiče.

5. HAGENUK-Therm pracuje s asi 20W / m² (se standardními izolovanými stěnami ), zatímco infračervené konvenční Ohřívače pracují s 60 – 90 W / m².

6. HAGENUK-Therm infrazářiče pracují s povrchovou teplotou 55 ° – 75 °, konvenční infrazářiče pracují s teplotou více než 80 ° C ..

7. Infračervený ohřev nepracuje ohřevem povrchu topného tělesa, ale účinností infračerveného záření. Infrazářiče HAGENUK-Therm prostřednictvím nové CNT technologie výrazně zvýšily účinnost a to asi o 50%.

8. Technologie CNT je kvantovým skokem v topné technice. Poprvé se tento způsob vytápění může srovnávat provozními náklady s modernímy kondenzačnímy kotly, ovšem při podstatně nižších vstupních investicích a bez zásahu do stavebních konstrukcí.Topení funguje bez servisu. Záruka 5 let.